Huis te koop - Astene (VAW48348)

499 000 €
Adres verkrijgen Pontstraat
9800 Astene Kaart
Ref. Immovlan: VAW48348
Ref. verkoper: LALYS-7
4

Beschrijving

Wie droomt er niet van om te wonen in de Leiestreek? Deze prachtige regio biedt heel veel mooie plekjes en is dan ook zeer gegeerd. Dankzij Lalys kunt u vandaag uw droom realiseren: een nieuwbouwwoning in een dorp aan de Leie, perfect betaalbaar. De troeven van een Lalys woning: - Kwalitatief nieuwbouwproject - Harmonieuze en tijdloze architectuur - Woningen met verschillende vormen creëren een authentieke dorpssfeer - Drie ruime slaapkamers, badkamer boven - Basispakket voorziet luxueuze afwerking met duurzame materialen - Milieubewust, conform de laatste normen - Voortuintjes, zijtuintjes, tuintjes aan de achterkant - Fietsbergingen en autoparkings - Gezinsvriendelijke omgeving Meer info: www.lalys-astene.be Toon alles Toon minder

Buurtinformatie

Boodschappen doen

Je hebt de keuze tussen verschillende nabijgelegen supermarkten: Carrefour Express Astene (15 minuten lopen of 2 minuten rijden), Colruyt Deinze (26 minuten lopen of 3 minuten rijden), Lidl Deinze (30 minuten lopen of 3 minuten rijden).

Onderwijs

Leiepoort Deinze Campus Sint-Hendrik, Eerste Graad is de meest dichtstbijzijnde middelbare school: slechts 11 minuten afstand met de fiets.De Kindervilla is het meest dichtbij kinderdagverblijf: slechts 11 minuten lopen.Je kunt dichtbij een kleuterschool en basisschool vinden: "Vrije Basisschool - Mozaïek", 2 minuten afstand met de auto.

Nabijgelegen steden

In 45 minuten kun je Brussel bereiken. Je hebt ongeveer 53 minuten nodig om Antwerpen te bereiken met de auto. De stad Gent is 46 minuten verwijderd met het openbaar vervoer. In 37 minuten kun je Brugge bereiken.

Transporten

Het dichtstbijzijnde treinstation is "Deinze": bereikbaar in 5 minuten met de auto, of 59 minuten met het openbaar vervoer.Het kost je slechts 5 minuten om A14 / E17 (Antwerpen - Sint-Niklaas - Gent - Kortrijk - (Rijsel, Frankrijk)) te bereiken en A10 / E40 (Brussel - Aalst - Gent - Brugge - Oostende) is toegankelijk in 12 minuten.Je wilt geen eigen auto hebben, maar je hebt er toch af en toe een nodig? Er is het "Cambio - Den Bunker" station waar u een gedeelde auto kunt huren op slechts 6 minuten afstand te voet.Rijd je in een elektrisch voertuig of overweeg je dat? Het dichtstbijzijnde laadstation ("Powerland Ultra Fast Ev Charging") is slechts 5 minuten verwijderd met de auto.

Openbaar vervoer

Er zijn verschillende buslijnen in de buurt van deze eigendom: De Lijn - 125 - Belbus Zulte - Deinze - Nevele, De Lijn - 145 - Belbus De Pinte - Sint-Martens-Latem - Nazareth met een halte op 3 minuten loopafstand, De Lijn - 81 - Deinze - Gavere - Zottegem met een station gelegen op 9 minuten loopafstand.

Toon alles Toon minder
Kinderdagverblijven
De Kindervilla
884 m  2' 56''
884 m  1' 35''
737 m  11'
884 m  11'
Kleuterscholen
Vrije Basisschool - Mozaïek
1,1 km  4'
1,1 km  1' 56''
713 m  13'
1,1 km  13'
Basisscholen
Vrije Basisschool - Mozaïek
1,1 km  4'
1,1 km  1' 56''
713 m  13'
1,1 km  13'
Middelbare scholen
Leiepoort Deinze Campus Sint-Hendrik, Eerste Graad
3,3 km  11'
3,3 km  4'
2,7 km  26'
3,3 km  39'
Snelwegen
A14 / E17: Antwerpen - Sint-Niklaas - Gent - Kortrijk - (Rijsel, Frankrijk)
4,6 km  5'
A10 / E40: Brussel - Aalst - Gent - Brugge - Oostende
10,6 km  12'
Bus
De Lijn - 125 - Belbus Zulte - Deinze - Nevele
266 m  3'
De Lijn - 145 - Belbus De Pinte - Sint-Martens-Latem - Nazareth
266 m  3'
De Lijn - 81 - Deinze - Gavere - Zottegem
746 m  9'
Treinstations
Deinze
3,1 km  11'
3,7 km  5'
2,7 km  59'
3,1 km  37'
Laadstations
Powerland Ultra Fast Ev Charging
4,5 km  5'
Autodelen
Cambio - Den Bunker
535 m  1' 57''
368 m  6'
535 m  6'
Carrefour Express Astene
1,2 km  4'
1,3 km  2' 8''
963 m  15'
1,2 km  15'
Colruyt Deinze
2,1 km  8'
2,3 km  3'
1,7 km  23'
2,1 km  26'
Lidl Deinze
2,5 km  8'
2,6 km  3'
2,1 km  26'
2,5 km  30'

Financiële details

Prijs
499 000 €

Diensten

Staat van het pand
Nieuw pand
Aantal slaapkamers
4
Bemeubeld
Nee
Zonnepanelen
Nee
Vloerverwarming
Nee
Domotica
Nee
Parlofoon
Nee
Alarm
Nee
Beveiligde deur
Nee
Aantal gevels
3
Tuin
Ja
Aansluiting riolering
Nee
Gasaansluiting
Nee
Wateraansluiting
Nee
Certificaat - elektrische installatie
Niet van toepassing
Certificaat - brandstoftank
Niet van toepassing
Overstromingsgebied: (Niet van toepassing)
Immovlan.be toont de gegevens die door de verkoper werden aangeleverd. Indien belangrijke of verplichte data ontbreken, is dit omdat deze ons niet werden verstrekt.
RUE DE LA REGENCE 58 - Brussel
Ref: d1f39eea-e792-49fc-8e86-4e7f057ca13d
Laatste aanpassing 18/05/2022
Wij zoeken voor u!

Bent U op zoek naar Huis te koop - Astene?
Ontvang een e-mail wanneer er een nieuw beschikbaar pand wordt gevonden!

Maak jouw alert aan
Wij zoeken voor u!

Maak jouw alert aan
E-mail
Bellen