Huis te koop - Opitter (RBG54260) Verkocht

320 000 €
Adres verkrijgen Sint-Jozefstraat Lot 5
3960 Opitter Kaart
Ref. Immovlan: RBG54260
Ref. verkoper: 970
3
153 m²
1
593 m²

Beschrijving

2 Bijna Energie Neutrale nieuwbouwwoningen gelegen op een rustige locatie in Opitter. TROEVEN: + E-peil max 30 (energiezuinig) + Inspraak in de afwerking van de woning + 3 slaapkamers en optioneel in te richten zolder + Driedubbele beglazing (pvc-profielen), vloerverwarming, warmtepomp, ventilatiesysteem D, hoogwaardige isolatie + Kwalitatieve materialen, lokale aannemers en onderaannemers Deze 2 energiezuinige BEN woningen worden gebouwd in de aangename woonomgeving. Deze half vrijstaande woning wordt voorzien van driedubbele beglazing (Schüco pvc), vloerverwarming m.u.v. slaapkamers, condenserende gasketel (optioneel upgrade warmtepomp lucht-water), ventilatiesysteem D met warmterecuperatie en hoogwaardige isolatie. Dit resulteert in een E-peil van 30. Optioneel kan E-peil 20 bereikt worden door het vermeerderen van het aantal zonnepanelen. Hierdoor is er een vrijstelling van 50% op de onroerende voorheffing gedurende 5 jaar. Indien u naar E-peil 10 gaat, geniet u van een vrijstelling van 100% gedurende 5 jaar. Start werken: medio maart 2023 De woningen kunnen casco, casco+ of volledig afgewerkt opgeleverd worden. Casco is wind-en waterdicht (ruwbouw met ramen en dak). Casco plus is de ruwbouwafwerking wind- en waterdicht plus alle structurele en technische elementen gaande van de sanitaire en elektrische leidingen, de chape, de pleisterwerken, de centrale verwarming en vloerverwarming, de ventilatie, de volledige elektrische installatie en alle binnenwanden. (= afgewerkt tot aan de chape met de technieken, doch zonder: vloeren, binnendeuren, trappen, keuken en badkamer) Bij de volledig afgewerkte woning heeft de koper inspraak in de uitvoering van onder andere de vloeren, badkamer en keuken. Optioneel kan de zolder ook deels of volledig afgewerkt worden. Buitenaanleg is niet inbegrepen. Gevelsteen: Oud Beerse recup in wildverband. Er wordt gewerkt met lokale onderaannemers en leveranciers. Toon alles Toon minder

Buurtinformatie

Openbaar vervoer

Er zijn verschillende buslijnen in de buurt van deze eigendom: De Lijn - 748 - Belbus Meeuwen-Gruitrode - Bree, De Lijn - 302 - Maaseik - Leopoldsburg - Geel, De Lijn - 746 - Belbus Bocholt - Bree met een station gelegen op 3 minuten loopafstand.

Onderwijs

Je kunt dichtbij een kleuterschool en basisschool vinden: "Vrije Basisschool - De Wissel", 1 minuut afstand met de auto.Sint-Augustinusinstituut Aso is de meest dichtstbijzijnde middelbare school: slechts 15 minuten afstand met de fiets.Het dichtstbijzijnde kinderdagverblijf heet "De Pateekes" en is 3 op enkele minuten afstand met de auto.

Boodschappen doen

Er zijn verschillende supermarkten in de buurt: Colruyt Bree (47 minuten lopen of 5 minuten rijden), Lidl Bree (55 minuten lopen of 5 minuten rijden), Ad Delhaize Bree (56 minuten lopen of 5 minuten rijden).

Toon alles Toon minder
Kinderdagverblijven
De Pateekes
1,9 km  7'
1,9 km  2' 35''
1,6 km  23'
1,9 km  23'
Kleuterscholen
Vrije Basisschool - De Wissel
220 m  1' 46''
428 m  52''
220 m  2' 38''
220 m  2' 38''
Basisscholen
Vrije Basisschool - De Wissel
220 m  1' 46''
428 m  52''
220 m  2' 38''
220 m  2' 38''
Middelbare scholen
Sint-Augustinusinstituut Aso
4,3 km  15'
4,2 km  5'
3,5 km  51'
4,3 km  51'
Bus
De Lijn - 746 - Belbus Bocholt - Bree
290 m  3'
De Lijn - 748 - Belbus Meeuwen-Gruitrode - Bree
290 m  3'
De Lijn - 302 - Maaseik - Leopoldsburg - Geel
237 m  2' 51''
Colruyt Bree
4,1 km  14'
4,2 km  5'
3,7 km  47'
3,9 km  47'
Lidl Bree
4,6 km  16'
4,7 km  5'
4,3 km  55'
4,6 km  55'
Ad Delhaize Bree
4,9 km  16'
5 km  5'
4,4 km  56'
4,7 km  56'

Financiële details

Prijs
320 000 €
BTW van toepassing?
Ja

Diensten

Staat van het zoekertje
Nieuw pand
Bouwjaar
2023
Aantal slaapkamers
3
Bewoonbare opp.
153 m²
Bemeubeld
Nee
Aantal badkamers
1
Aantal toiletten
2
Type verwarming
Niet gespecifieerd
Oriëntatie van de voorgevel
Zuidwest
Aantal gevels
3
Tuin
Ja
Oppervlakte tuin
593 m²
Totale grondoppervlakte
593 m²
EPC-referentie
EPB in opmaak
Certificaat - elektrische installatie
Niet van toepassing
Overstromingsgebied: (Niet van toepassing)
Voorkooprecht
Nee
Immovlan.be toont de gegevens die door de verkoper werden aangeleverd. Indien belangrijke of verplichte data ontbreken, is dit omdat deze ons niet werden verstrekt.
Goyens-segers Vastgoed

Aangeboden door:Goyens-segers Vastgoed

Koning Albertlaan 13 - Maaseik
Laatste aanpassing 15/03/2023
Wij zoeken voor u!

Bent U op zoek naar Huis te koop - Opitter?
Ontvang een e-mail wanneer er een nieuw zoekertje wordt gevonden!

Maak jouw alert aan
Wij zoeken voor u!

Bent U op zoek naar Huis te koop - Opitter?
Ontvang een e-mail wanneer er een nieuw zoekertje wordt gevonden!

Maak jouw alert aan
E-mail
Bellen