De creatieve geesten onder jullie zullen watertanden... Ooit was dit een poortgebouw met hierop aansluitende tuinmuur van 1870, 19e eeuwse grandeur in ... En savoir plus ?
Coucke Agence (8000 Bruges)
Numéro IPI 201 503 - 201 558
agencecoucke.be
Net buiten de Brugse binnenstad vinden we deze gerenoveerde rijwoning. De centrale ligging vlakbij winkels, scholen, openbaar vervoer, ... maakt van d ... En savoir plus ?
Dit leuke hoekpand (bakstenen gevel, knappe kroonlijst) werd recent met heel veel smaak gerenoveerd. Het huis heeft een middeleeuwse kern met oa gewel ... En savoir plus ?
Gebouwd in de seventies, met grote glaspartijen en perfect ingedeeld.Ruime Bungalow op een perceel van 1080 m2, rustig gelegen in een verkeersarme str ... En savoir plus ?
Autostandplaats te huur op de Gulden Vlieslaan. Dicht bij het centrum en toch vlakbij alle uitvalswegen (65€/mnd) En savoir plus ?
Gelijkvloers appartement in de Gouden Driehoek, een kronkelende straat met kasseien, vlakbij de Dijver, restaurant ‘de Gouden Harynck’ op een steenwor ... En savoir plus ?
Deze vrij ruime villa uit de seventies werd in 2005 gestript en verbouwd – een fris en goed doordacht ontwerp van architect Claire Van Biervliet. Afge ... En savoir plus ?
Gelegen in één van de oudste Brugse straten, op de Sint-Annaparochie, tussen de Lange Rei en de vesten/molens. Een flink stuk Brugse geschiedenis is h ... En savoir plus ?
Landelijk wonen tussen historische hoeves en hoveniersgronden, op minder dan 5 km van de Brugse Smedenpoort, met een vlotte verbinding bovendien. Kan ... En savoir plus ?
Een droomligging in een idyllische straat vlakbij de Pottenmakersrei. Zowel op zondagmorgen rond 9u als op donderdagavond in volle spits is het hier e ... En savoir plus ?
Inkom, living met schouw in witsteen , 2 slaapkamers, ingericht keukentje, badkamer met ligbad 695€ huur + 50€ vaste kosten En savoir plus ?
Les pieds (presque) dans l’eau, het kan ook in Brugge. Eén van dé troeven van deze heel bijzondere aanbieding is de tuin, heel privatief, aan de zonne ... En savoir plus ?
De zaak werd door de nieuwe uitbater opgesmukt en wordt opnieuw doorverkocht (wegens medische overmacht) - actueel uitgebaat als broodjeszaak met bele ... En savoir plus ?
De Residentie Argenteo (totaalrenovatie van een voormalig bankgebouw, opgeleverd in 2015) is perfect gelegen tussen Brugge’s hoofdwinkelstraten, heel ... En savoir plus ?
Ben je alleenstaand en vind je huren weggesmeten geld ? Ben je de lage intresten beu en ben je op zoek naar rendement ? Dan is dit een uitgelezen kans ... En savoir plus ?
Dit luxueuze gemeubelde appartement op de 3de verdieping heeft heel wat troeven voor een tijdelijke verblijfplaats in Brugge (wel min 3 maand) Hoge pl ... En savoir plus ?
‘Dit Huys is de Kroon ghenaemt’ staat in fiere letters te pronken op de indrukwekkende houten winkelpui van dit breedhuis met trapgevel. De oudste ker ... En savoir plus ?
Dit majestueus pand met 3 statige trapgevels, op een A-ligging vlakbij Markt en Burg, werd in 1992 volledig verbouwd, naar een ontwerp van de Brugse a ... En savoir plus ?
Standplaats voor kleine wagen of parkeerplaats voor fietsen/bromfiets 65€ per maand En savoir plus ?