Leuke woning met 5 slaapkamers en een bewoonbare oppervlakte 195 m². Op het gelijkvloers is er een inkomhal, de living, ingerichte keuken, badkamer, t ... En savoir plus ?
Lichtrijk kantoor van 73m² op zichtlocatie (Antwerpsesteenweg) met 2 parkeerplaatsen in Oostakker te huur.Ligging: vlot bereikbaar met de wagen: vlakb ... En savoir plus ?
Lichtrijk kantoor van 95m² op zichtlocatie (Antwerpsesteenweg) met 2 parkeerplaatsen in Oostakker te huur.Ligging: vlot bereikbaar met de wagen: vlakb ... En savoir plus ?
Rustig gelegen duplex-appartement met ruim dakterras. Dit leuk villa-appartement bestaat uit een inkom met vestiaire-nis, gastentoilet, ruime living m ... En savoir plus ?
Deze leuke woning is gelegen in een rustige woonwijk. De woning bestaat uit: inkomhal met gastentoilet - living met open geïnstalleerde keuken - garag ... En savoir plus ?
Betonnen garagebox met sectionaalpoort. Beschikbaar vanaf 15/02/2023. En savoir plus ?
Toffe woning (HOB), ingedeeld als volgt: inkom met gastentoilet, living met open geïnstalleerde keuken, garagebox. Op de verdieping zijn er 2 slaapkam ... En savoir plus ?
Leuk appartement in het centrum van Destelbergen, bestaande uit inkomhal met gastentoilet, leefruimte, geïnstalleerde keuken (incl. frigo, combi-oven, ... En savoir plus ?
350m² magazijn met 150m² kantoor te huur op goede locatie in Drongen.Ligging: Industriepark-Drongen, vlot bereikbaar via de E40 (op 1,64km) en op 6 km ... En savoir plus ?
Uiterst goed gelegen nieuwbouw magazijn van 205m² met een kantoorruimte van 101m² + 3 parkings te huur. Uitstekende ligging op 500 meter van de N60 en ... En savoir plus ?
Deze woning is gelegen in een rustige verkaveling en beschikt op de gelijkvloers over een inkom met gastentoilet, ruime leefruimte met open ingerichte ... En savoir plus ?
Dit charmant appartement is gelegen in het Miljoenenkwartier en heeft zicht op het park. Het appartement bestaat uit een inkom, salon, eetplaats, keuk ... En savoir plus ?
Mooi bedrijfsgebouw te huur bestaande uit 2151m² opslagruimte met 466m² mezzanine, 50m² kantoorruimte en 540m² buitenopslag gelegen te Europalaan 73, ... En savoir plus ?
Luxe woning gelegen in woonerf grenzend aan ‘buurtpark Hekers’. Deze ruime woning bestaat uit een inkom met gastentoilet, zeer ruime leefruimte met op ... En savoir plus ?
Goed gelegen en totaal gerenoveerd appartement nabij station en ziekenhuis campus Temse. Het appartement bestaat uit een inkom, leuke leefruimte met v ... En savoir plus ?
Rustig en goed gelegen kantoor van 512m² met een stockageruimte, gemeenschappelijke vergaderzaal en ruime parking gelegen te Gent – Pantserschipstraat ... En savoir plus ?
Gelijkvloerse lichtrijke kantoorruimte van 256m² met een stockage, gemeenschappelijke vergaderzaal en ruime parking gelegen te Gent – Pantserschipstra ... En savoir plus ?
3 nieuwbouw KMO-units op 500m van afrit Erpe Mere E40. Mogelijkheid tot creëren van kantoren in de units. Oppervlaktes: unit 1 – 569 m²; unit 2 - 600 ... En savoir plus ?
3 zeer goed gelegen (500m van afrit Erpe Mere E40) KMO-units + mogelijk tot creëren van kantoren. Oppervlaktes: unit 1 – 569 m²; unit 2 - 600 m²; unit ... En savoir plus ?
Nieuwbouw KMO unit van 245m² met 18m² mezzanine en 2 parkeerplaatsen te huur gelegen in de “Lokeren Biznispark”- industriepark E17/4.Ligging: Vlotte b ... En savoir plus ?