Juno Vastgoed bvba (9620 Elene)

"Meer dan alleen een dak boven je hoofd!"
Heldenlaan 79 - 9620 Elene

IPI number 503.345 en 509.426

junovastgoed.be

van links naar rechts: Glenn Haelterman, Ruben Auman, Eva Van Bavegem en Sven Vekeman Een kleine voorstelling van ons team: Zaakvoerders Sven Vekeman en Eva Van Bavegem zijn afkomstig uit en wonen in de Egmontstad. In 2006 richtte Sven reeds JUNO vastgoed op en enkele jaren later besloot Eva om mee in het bedrijf te stappen. Voor de gezelligheid kwam er ook nog een klein schoothondje bij dat echter na 6 maanden al een grote kwijlende loebas bleek te zijn. Geen schrik, de loebas blijft er zelf van overtuigd dat hij een klein schoothondje is. Belangrijker echter: een uitbreiding van ons team met Glenn Haelterman en Ruben Auman, beiden heel enthousiaste en gemotiveerde medewerkers. Kortom, een super team! Show all Show less
van links naar rechts: Glenn Haelterman, Ruben Auman, Eva Van Bavegem en Sven Vekeman Een kleine voorstelling van ons team: Zaakvoerders Sven Vekeman en Eva Van Bavegem zijn afkomstig uit en wonen in de Egmontstad. In 2006 richtte Sven reeds JUNO vastgoed op en enkele jaren later besloot Eva om mee in het bedrijf te stappen. Voor de gezelligheid kwam er ook nog een klein schoothondje bij dat echter na 6 maanden al een grote kwijlende loebas bleek te zijn. Geen schrik, de loebas blijft er zelf van overtuigd dat hij een klein schoothondje is. Belangrijker echter: een uitbreiding van ons team met Glenn Haelterman en Ruben Auman, beiden heel enthousiaste en gemotiveerde medewerkers. Kortom, een super team!
435 000 €

9520 Sint-Lievens-Houtem

Deze woning is gelegen in de rustige velden te Sint-Lievens-Houtem. Op het gelijkvloers is er een ruime woonkamer, een keuken en ruimte voor een inpan ... Want to know more?

4
193 m²
1
contact
details
Email
Call
310 000 €

9550 Herzele

Deze woning is een perfecte keuze voor gezinnen die op zoek zijn naar een comfortabel en ruim huis. Op JUNOvastgoed.be kan u reeds de nodige documente ... Want to know more?

3
270 m²
1
contact
details
Email
Call
199 995 €

9550 Herzele

Deze prachtige woning is gelegen in Hillegem en is gedurende 15 jaar gerenoveerd geweest. Op JUNOvastgoed.be kan u reeds de nodige documenten raadpleg ... Want to know more?

2
115 m²
1
contact
details
Email
Call
260 000 €

9620 Zottegem

Deze woning is een een standaard te renoveren half open bebouwing, gelegen in een rustige buurt te Zottegem.Op JUNOvastgoed.be kan u reeds de nodige d ... Want to know more?

4
140 m²
1
contact
details
Email
Call
297 000 €

9630 Zwalm

In het landelijke Beerlegem treffen we deze solide bungalow aan op een zuidgeoriënteerd perceel van 911m²! Op JUNOvastgoed.be kan u reeds de nodige do ... Want to know more?

2
97 m²
1
contact
details
Email
Call
180 000 €

9550 Herzele

Deze nieuwbouw handelsruimte wordt casco verkocht. - vrije hoogte van 3m - flexibel in te richten - geothermische boring voorzien - mogelijkheid zonne ... Want to know more?

71 m²
20
contact
details
Email
Call