House for sale Astet

€ 265 000

  • 4 bedroom(s)
  • Liveable surface: 197 m²
  • Ground surface: 10760 m²
  • Garage(s)
  • 2 bathrooms
  •   KWh/year
Contact the seller

Contact the seller

Contact by phone
052*******

Contact by e-mail

iPutting your phone number will greatly help the contact. It will not be used for any other means.

Send

* Required fields

Description

Sorry we haven’t received any English translation for this text

Bent u opzoek naar totale rust in een gezonde omgeving? Dan is deze topper in het zuiden van Frankrijk zeker iets voor u! De villa is gelegen in het Parc naturel régional des Monts d'Ardèche op een hoogte van 800m en met prachtig zicht op bergen tot 1500m hoogte. Niet ver van de eigendom is de bron van d'Ardècherivier en de bron van de Loire gelegen. Zelfs een bergbeekje op 300m wandelen van de woning is aanwezig. Bij het betreden van de woning vinden we op de half ondergrondse verdieping een ruime garage met aangehecht atelier en een koele berging. Via de trap komen we op de gelijkvloerse verdieping waar men een ruime living met prachtig zicht op de bergen terugvindt. Verder hebben we op deze verdieping nog een mooie keuken, 2 slaapkamer, een apart toilet en een badkamer met ligbad en lavabo. De bovenste verdieping bestaat op zijn beurt ook uit 2 slaapkamers en een badkamer met douche en apart toilet. Als dit nog niet genoeg is beschikt de woning nog over een prachtig terras van 144m2 waar u zeer gezellige tijden kan beleven! Bent u sportief aangelegd en wenst u gebruik te maken van het verwarmd zwembad? Dat kan! Met zijn 8m op 4m leent het zwembad zich er perfect toe om enkele baantjes te zwemmen. Interesse? Contacteer ons via Tel 05!

Services

Financial Details

  • Price : € 265 000
  • Availability : On contract

Interior Description

  • Livable surface : 197 m²
  • Nr of bedrooms : 4
  • Garage : Yes

Kitchen And Bathrooms

  • Number of bathrooms : 2
  • Number of toilets : 2

Heating And Energy

  • Type of glazing : Double glass

Outdoor Description

  • Number of facades : 4
  • Orientation : South
  • Number of floors : 3
  • Total surface : 10 760 m²

Town Planning

  • Urbanism affectation: Area info not available
  • Flooding area: No flooding area
  • And/Or: Not communicated
  • The property and/or its surroundings are protected.: No

Offered by real estate agency:

Hestor

Slangstraat 10/B
9220 Hamme

(*) Immovlan.be displays the data received from the seller. If some important or obligatory data is missing it is because they were not provided to us.

Cadaster information

Last updated at: 23/02/2018 03:00:00